Kategorileri Aç / Kapat

Windows için Bilgisayarda Alarm Kurma Programı: Alarm Tik Tok

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Bilgisayarda Alarm Kurma Programı İndir: Alarm Tik Tok
Bilgisayarda oyun oynarken, film-dizi izlerken ya da işlerinizi yaparken istediğiniz bir saatte size haber verecek bir alarm programı arıyorsanız, Alarm Tik Tok programını kullanabilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program, bilgisayarda alarm kurma programı arayanlar için tercih ediliyor. Windows için Türkçe - İngilizce dil seçeneklerine sahip olan programı denemelisiniz.

Bilgisayarda Türkçe Alarm Kurma Programı İndir


Bilgisayardayken hatırlatıcı bir program olan Alarm Tik Tok, alarm kurulduktan sonra küçültüldüğünde görev çubuğunda yer kaplamaması için kalkıyor ve sağ tarafta yer alan Windows tepsisine (system tray) eklenip arkadan çalışmaya devam ediyor. İsterseniz oradan tekrar tıklayarak, programı tekrar görünür yapabilirsiniz.

Bilgisayarda Alarm Programı İndir: Alarm Tik Tok

  • Program açıldığında "Alarm Ayarla" kısmından istediğiniz bir saati ayarlayabilirsiniz.
  • Daha sonra "Alarm Sesi Seçin" kısmından istediğiniz alarm sesini seçerek "Alarm Kur" butonuna tıklayın. Ayrıca isterseniz, alarm kurmadan önce alarm sesleri seçerek yanındaki play (oynatma) butonuna tıklayarak dinleyebilirsiniz.

İşte bilgisayarda alarm kurma bu kadar kolay. "Durdur" butonu alarm kurulduğu zaman aktif olmakla birlikte programın dil seçeneği ve seçtiğiniz alarm sesi programın her açılışında hatırlanmaktadır.

Bilgisayarda alarm kurma programı arayanlar için bu yazımızda Alarm Tik Tok programından bahsettik. Program hakkında sorularınız varsa, aşağıdaki yorum alanından sorabilirsiniz.

Virüs Tarama Sonucu: 0 - (VirusTotal)

Bilgisayarda Alarm Kurma Programı İndir


Alarm Tik Tok

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: