Kategorileri Aç / Kapat

Ücretsiz Android - iOS Uygulamaları: KADES

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Kades Android iOS İndir
Ücretsiz Android uygulamaları ya da ücretsiz iOS uygulamaları için bugün hazırladığımız içeriğimiz KADES. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan resmi mobil uygulama, artan kadına şiddet olayları için yardım amaçlı olup, birinden şiddet gören ya da görme ihtimali olan kadınların uygulama üzerinden tek tuşla yapılabilen ihbar ile hızlı bir şekilde bulundukları konuma ekip gönderimini sağlamaktadır.

Ücretsiz Android - iOS Uygulamaları: KADES


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, KADES uygulaması sayesinde kadınlara yönelik tehdit unsurlarına karşı acil durumlarda müdahale sürelerinin kısaltılmasını hedeflediklerini dile getirdi. Ayrıca polis sorumluluk bölgesindeki vakalarda olaya müdahale süresinin ortalama 5 dakika olduğu belirtildi.

Uygulamayı yükledikten sonra bilgilerinizle kayıt oluyorsunuz ve doğrulama işlemini tamamlayınca kullanmaya başlayabilirsiniz. İhbar öncesinde konumunuzu açmayı unutmayın. 

Uygulamanın görsellerine ve indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KADES Görselleri


KADES Görselleri - 1

KADES Görselleri - 2

KADES Görselleri - 3

Bugün KADES uygulamasını seçtik. Ücretsiz Android uygulamaları ve ücretsiz iOS uygulamaları arıyorsanız, Program.gen.tr olarak hazırlayacağımız yazı dizilerimizi takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar dileriz...

KADES Android iOS İndir


KADES Android İndir

KADES iOS İndir

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: