Kategorileri Aç / Kapat

Ücretsiz Android - iOS Oyunları: Angry Birds 2

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Angry Birds 2 Android iOS Oyna İndir
İlk oyunu ile büyük beğeni toplayan ve yüksek kullanıcı sayısı elde eden Angry Birds, ikinci oyunu Angry Birds 2 ile milyonları eğlendirmeye devam ediyor. Ücretsiz Android oyunları veya ücretsiz iOS oyunları arıyorsanız, 100 milyondan fazla kişinin oynadığı ve memnun kaldığı bu oyunu deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Android - iOS Oyunları: Angry Birds 2


Kıymetli yumurtaları kurtarmak için sapanı kullanarak, kuşları domuzcukların kulelerine fırlat ve onları yere indir. Dünyanın her yerinden oyuncularla kapışın ya da arkadaşlarınızla oynayın.

Ayrıca kuşların seviyelerini yükselterek, gücüne güç katabilirsin. Bir klana katılarak yarışabilir ve lider tablosunda yükselmek için mücadele edebilirsin.

Angry Birds 2, Android platformları için 4.1 ve üzeri, iOS platformları için de 9.0 ve üzeri sistem gereksinimine ihtiyaç duymaktadır.

Oyunun görsellerine, tanıtım videosuna ve indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Angry Birds 2 Görselleri


Angry Birds 2 Görselleri - 1

Angry Birds 2 Görselleri - 2

Angry Birds 2 Görselleri - 3

Angry Birds 2 Görselleri - 4

Angry Birds 2 Tanıtım Videosu İzleÜcretsiz Android - iOS oyunu için bugün Angry Birds 2 oyununu seçtik. Ücretsiz Android oyunları ve ücretsiz iOS oyunları arıyorsanız, Program.gen.tr olarak hazırlayacağımız yazı dizilerimizi takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar dileriz...

Angry Birds 2 Android iOS Oyna - İndir


Angry Birds 2 Android Oyna İndir

Angry Birds 2 iOS Oyna İndir

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: