Kategorileri Aç / Kapat

Ücretsiz Android - iOS Oyunu: Hidden Hotel: Miami Gizemi

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Hidden Hotel: Miami Gizemi
WhaleApp LTD tarafından geliştirilen Hidden Hotel: Miami Gizemi, macera oyunları kategorisinde listelenen, gizemli bulmacalar çözerek eski bir oteli yenilemeye çalıştığınız eğlenceli bir oyun. Otel odalarında gizlenen nesneleri bularak otelin tuhaf gizemini çözmeye çalışacağınız android oyununda, eski ya da modern tasarımlarla kendi tarzınızı yaratmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz android oyunları ve ücretsiz ios oyunları içerisinde bulunan oyunda oyun içi satın alım sistemi bulunmaktadır.

Ücretsiz Android - iOS Oyunu: Hidden Hotel: Miami Gizemi


Günlük yapacağınız görevler ile oteldeki gizemi çözmeye günbegün yaklaşacak ve günlük bonuslar alacaksınız.

Türkçe dil desteği olan ve 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirme alan Hidden Hotel: Miami Gizemi, android 4.2 ve sonrası ile iOS 10.0 veya üstü sürümlerde olan cihazlarda çalışabilir. Oyunun görsellerine, videosuna ve indirme bağlantısına aşağıdan erişebilirsiniz.

Hidden Hotel: Miami Gizemi Görselleri


Hidden Hotel: Miami Gizemi - 1

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 2

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 3

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 4

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 5

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 6

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 7

Hidden Hotel: Miami Gizemi - 8

Hidden Hotel: Miami Gizemi VideoÜcretsiz Android - iOS oyunu yazımızın bugünkü oyunu Hidden Hotel: Miami Gizemi oldu. Ücretsiz android oyunları ve ücretsiz ios oyunları arıyorsanız, Program.gen.tr olarak bu yönde hazırlayacağımız yazı dizilerimizi takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar dileriz...

Hidden Hotel: Miami Gizemi Android iOS İndir - OynaBeğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: