Kategorileri Aç / Kapat

Chrome'u Çok Hızlandırmak (Kesin Çözüm)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Chrome'u Çok Hızlandırmak (Kesin Çözüm)
Google Chrome Hızlandırma makalemizde sizlerle birçok yöntem paylaşmıştık. Şimdi ise genel olarak tarayıcı hızlandırmak için yapılabilecek çok önemli bir ipucu paylaşıyor olacağız. Önceden, belirtelim ki bu tarayıcı bazlı bir hızlandırmadır. Yani İnternet hızınız normal seviyede ve bilgisayar özellikleriniz de standart düzeyde ise, fayda sağlayacaktır. Instant.page adlı bir teknoloji mevcut...

Chrome'u Çok Hızlandırmak (Kesin Çözüm)


Bu teknoloji ile birlikte, mouse imleci ile bir bağlantının üzerine geldiğiniz zaman kaynak dosyalar, arka plânda indirilmeye başlanıyor ve tıklamaya karar verdiğiniz an, sayfa çok hızlı açılıyor. Dolayısı ile yapmanız gereken farklı bir işlem bulunmuyor. Instant.page adlı eklentiyi Google Chrome'a kurmanız yeterli olacaktır. Eklenti otomatik çalışmaya başlıyor.

Chrome'u Çok Hızlandırmak (Kesin Çözüm)

Bu teknoloji hakkında günler süren araştırmalarımız olmuştur. Dolayısı ile temel anlamda kaynakları arkada indirmeye başladığı için, hızın daha artmasını sağlıyor. Pratikte farklı bir işlevi bulunmuyor. Eğer ki sayfaların daha seri açılmasını istiyor iseniz, kullanmayı düşünebilirsiniz. Kararı sizlere bırakıyoruz.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: